سفارش تبلیغ
صبا ویژن
یاوران مهدی (عج)
لوگوها


(( نمایشنامه خطبه غدیر ))


  • تاریخ ارسال : پنج شنبه 88/9/19, 12:38 صبح
  • دسته بندی :
  • نویسنده : لیلة القدر

  ویژه  جشواره بزرگ سراسری وبلاگنویسی بسیجیان

وزیر بهداشت سابق فنلاند:
آمریکا می‌خواهد نیمی از مردم جهان را با واکسن آنفلوانزای خوکی نابود کند

خبرگزاری فارس: وزیر بهداشت سابق فنلاند طی اظهاراتی تکان دهنده گفت که واکسن آنفلوانزای خوکی یک حیله است و آمریکا قصد دارد از طریق این واکسن نیمی از مردم جهان را نابود کند.

به گزارش فارس به نقل از روزنامه ملی گازته ترکیه، "راونی کیلده "، وزیر بهداشت سابق فنلاند طی اظهاراتی تکان دهنده با تاکید بر اینکه واکسن آنفلوانزای خوکی در حقیقت حیله‌ای بیش نیست، گفت: آمریکا قصد دارد نیمی از مردم جهان را به وسیله این واکسن نابود کند و این تصمیم در نشست بیلدربرگ در 15 می 2009 اتخاذ شده و طراح آن نیز "هنری کیسینجر "، وزیر امور خارجه سابق آمریکاست.
وی گفت: آمریکا قصد دارد بدون آنکه هزینه ای بکند و حتی با کسب درآمدی معادل میلیاردها دلار حداقل یک سوم جمعیت جهان را نابود کند.
وی افزود که به سازمان بهداشت جهانی هم برای اینکه اعلام کند آنفلوانزای خوکی در سطح جهان در حال گسترش است، اعمال فشار صورت گرفته است.
وزیر سابق بهداشت فنلاند با یادآوری این مطلب که دولت فنلاند طبقه بندی صورت گرفته در مورد بیماری آنفلوانزای خوکی را نپذیرفته در ادامه خاطر نشان ساخت که هیچ کس نمی‌داند واکسن آنفلوانزای خوکی یک یا چند سال بعد چه اثراتی از خود نشان خواهد داد و دولت آمریکا از هم اینک برای مبرا ساختن شرکت های سازنده این واکسن ها تدابیر لازم را اندیشیده و آنها را از هرگونه مسئولیتی فارغ اعلام کرده است.

خبرگزاری فارس
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8809171396


 


لطفا به اشتراک بزارید تا همه استفاده کنند

  ارسال به نت ایران   محبوب کن - فیس نما     ارسال به کلوب   افسران   ارسال به افسران ولایت     شبکه اجتمایی سنگریها  


تبلیغات